BLOGÉRTESÍTŐ

Amennyiben szeretné rendszeresen megkapni az SHD Group hírlevelét, kérjük, adja meg adatait!

Operatív menedzser állás

06.09. - Írta: SHD Group

Budakeszin működő, dinamikusan fejlődő vállalkozás operatív menedzsment feladatok ellátására munkatársat keres.

Feladatok:

  • a vállalkozás üzletágainak értékesítési és szolgáltatási tevékenységeinek támogatása,
  • operatív, szervezetirányítási feladatok ellátása,
  • a jogszabályi és a belső előírások/szabályok betartatása, a tulajdonos minőségi elvárásainak történő megfeleltetés,
  • a felügyelete alá tartozó területek hatékony és eredményes működtetése,
  • a szervezet hatékony működésének támogatása,
  • az üzletágak fejlesztési/bővítési projektjeinek felügyelete, a feladatok nyomon követése,
  • költség- és hatékonyságelemzések készítése és prezentálása a tulajdonos felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább három éves munkatapasztalat a fent leírt területeken
  • Középvezetői tapasztalat
  • Megbízhatóság, következetesség
  • Ügyfélközpontú szemlélet, üzleti gondolkodásmód
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Nagyfokú önállóság, felelősség vállalás
  • Kitűnő kommunikációs képességek

Előnyt jelent:

  • Legalább egy (preferáltan angol) nyelv középfokú ismerete
  • Felsővezetői tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat
  • Önálló egységek irányításában szerzett tapasztalat
  • Pénzügy vagy/és kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, perspektivikus munkahely, fejlődő piaci környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, kihívásokban gazdag, felelősségteljes feladatok

Önéletrajzokat az info@shdgroup.hu címre kérjük, nettó fizetési igény megjelölésével. A tárgy mezőben kérjük tüntessék fel: operatív menedzser.

Címkék: operatív vezető, álláshirdetés, menedzser

LEGÚJABB CIKKEK

Címkefelhő

Budakeszi (1), menedzser (1), operatív vezető (1), pályázatíró (1), projektasszisztens (1), raktáros (1), ügyfélszolgálat (1), állás (1), álláshirdetés (4)