BLOGÉRTESÍTŐ

Amennyiben szeretné rendszeresen megkapni az SHD Group hírlevelét, kérjük, adja meg adatait!

Ügyfélszolgálatos értékesítési asszisztens

06.10. - Írta: SHD Group

Budakeszi székhelyű kereskedelmi cég ügyfélszolgálatos értékesítési asszisztens munkatársat keres.

Feladatok:

  • Értékesítő csapat munkájában való részvétel
  • Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel
  • Ügyfelek érdeklődésének felkeltése, tájékoztatása a cég szolgáltatásairól
  • Bejövő ügyfél-megkeresések kezelése
  • Szeptembertől induló webshopba érkező megkeresések fogadása, megválaszolása
  • Részvétel az ajánlatok kidolgozásában és a szerződések előkészítésében

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Telefonos ügyfélkapcsolati/értékesítési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Eredményorientált és ambiciózus személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Piacképes fizetés

Jelentkezéseket nettó fizetési igény megjelölésével kérjük az info@shdgroup.hu címre megküldeni.

Címkék: ügyfélszolgálat, állás, Budakeszi

LEGÚJABB CIKKEK

Címkefelhő

Budakeszi (1), menedzser (1), operatív vezető (1), pályázatíró (1), projektasszisztens (1), raktáros (1), ügyfélszolgálat (1), állás (1), álláshirdetés (4)